START

Witaj "na szlaku" !

Witaj na stronie „Na szlaku - po górach i nizinach”. Jeśli interesujesz się górską wędrówką, pociąga Cię włóczęga w nieznane lub jesteś zagorzałym fanem naszych Tatr, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Nie jest to jednak kolejny, typowy serwis poświęcony opisom znakowanych i nieznakowanych tras oraz ścieżek górskich. W sieci istnieje wiele wyspecjalizowanych w tym temacie portali, tym samym zainteresowani znajdą tam wyczerpujące informacje dotyczące wszelkich szlaków. Strona ta, to raczej prywatny dziennik moich podróży, głównie po górach, ale nie tylko.
Co takiego jest w górach że przyciągają niektórych jak magnes? Dlaczego czasami kładzie się na szalę najwyższe wartości dla tych kilku chwil na szczycie niekoniecznie szczególnie wysokim? Czy w dzisiejszych Tatrach można jeszcze znaleźć miejsca gdzie „wiatr potyka się o ostatni kamień” a jedynym towarzyszem wędrówki jest szelest wysokich traw lub delikatny szum strumyka znikającego gdzieś między sit skuciną? Mam nadzieję że choć po części można będzie tutaj odnaleźć odpowiedzi na te pytania.
Będzie też trochę o mnie samym, mojej pasji którą są polskie góry oraz o kilku ciekawych, mam nadzieję, towarzyszących im projektach. Będzie o tym co w życiu jest moim zdaniem najważniejsze, co stanowi o jego sensie i kolorycie.

UWAGA!. Duże zdjęcia, a w szczególności panoramy, są w bardzo wysokich rozdzielczościch, co przekłada się na prędkość wyświetlania obrazów.

 

 

  Trekking razem w km   

 

 

do góry w km   

 

 

na dół w km   
Od 8 kwietnia 2009 roku:  

5529 km

  279 km   273 km  

Vaganski Vrh - galeria